Chcesz porozmawiać?
Zostaw swój telefon – oddzwonimy.

strona główna > blog > Kolejna edycja warsztatów corporate wellness dla szefów HR

Kolejna edycja warsztatów corporate wellness dla szefów HR

21-10-2021

Zapraszamy na kolejną edycję naszego niezwykłego warsztatu dla szefów HR już 11 czerwca 2015 w Warszawie.

Zobacz, co obejmuje program warsztatów „Posmakuj corporate wellness: dla szefów HR

Przywitanie i wstęp o corporate wellness; definicja, korzyści i schemat działania.

Beata Dyraga, Prezes Grupy Prodialog – prekursorka corporate wellness w Polsce

RESET UMYSŁOWY – sztuka niemyślenia w królestwie głowy

Beata Dyraga – trener, coach, specjalistka w zakresie kompetencji miękkich

Nasze czasy postawiły intelekt na piedestał, a z człowieka uczyniły coś w rodzaju „głowy na patyku”. Jesteśmy bombardowani coraz to większą ilością informacji, przez co głowa pełna jest myślotoków. Nie ma wszystko mamy wpływ, co dodatkowo męczy i nakręca lawinę stresu.

Jak więc zapanować nad myślami, zresetować umysł i znaleźć spokój oraz równowagę? Jak zregenerować siły i zadbać o siebie? Zwłaszcza w pracy, aby zachować świeżość umysłu i efektywność, a pod koniec dnia nie być kompletnie wykończonym? Wreszcie, jak wyłączyć „głowę” na wakacjach, aby prawdziwie wypocząć?

GARNITUR KONTRA GARSONKA – jak zbudować dobre relacje w pracy
Joanna Sajko – trener, coach, doradca kariery, wykładowca akademicki

Szkolenie jest zindywidualizowane pod kątem płci ze względu na odmienne u kobiet i mężczyzn potrzeby i zachowania, bowiem wrodzone odrębności w strukturze mózgu sprawiają, że obie płcie różnią się od siebie. Nie tylko pod względem fizycznym. Mózg kobiety i mężczyzny w inny sposób przetwarza informacje, co w konsekwencji daje odmienne zdolności, spostrzeżenia i zachowania.

Celem warsztatu jest doskonalenie umiejętności pracowników na płaszczyźnie budowania udanych relacji pomiędzy pracownikami. Ze szczególnym zwróceniem uwagi na relacje między kobietami a mężczyznami, a także lepszego rozumienia swojej własnej „płci mózgu”.

KIEDY ZABRONIĆ, KIEDY POZWOLIĆ? Jak stawiać dziecku granice, nie używając kar?
Agnieszka Świrska – trener umiejętności psychospołecznych, socjolog.
Magdalena Klekowska – psycholog, trenerka umiejętności interpersonalnych.

Czy zdarza Ci się czasem, że Twoje dziecko Cię nie słucha? Zadajesz sobie pytanie, na co pozwolić, a czego zabronić dziecku? I gdzie jest granica między pozwoleniem na swobodę i sprawczości, a Twoimi oczekiwaniami co do posłuszeństwa.

Warsztat przeznaczony jest dla rodziców, którzy chcą nauczyć się stawiać dziecku granice. W sposób konstruktywny, nie krzywdząc go, nie raniąc, nie używając przemocy.

PIGUŁKI WIEDZY – odpowiedź na stres informacyjny XXI wieku
Edyta Madej – trener, metodyk e-learningu, mediator wiedzy, trener warsztatów on-line

PIGUŁKA WIEDZY to nowa forma uzupełniająca kształcenie i zarządzanie wiedzą oraz informacją w firmie, która wzmacnia kompetencje zawodowe poprzez zastosowanie krótkich wskazówek multimedialnych. Pigułka Wiedzy to inaczej zestaw narzędzi zaprojektowanych w celu łatwego i wydajnego dzielenia się wiedzą przez pracowników np. w formie prezentacji, nagrania audio, video itp.

Rzetelnie wprowadzona ma na celu zatrzymanie istotnych informacji, „dobrych praktyk” w firmie i zaoszczędzić czas w rozpowszechnianiu kluczowych lub nowych zagadnień w bardziej przyswajalnym i atrakcyjnym formacie.

Napisz do nas lub zadzwoń jeśli interesują Cię warsztaty corporate wellness dla szefów HR w Twojej firmie. Zorganizujemy je zdalnie, online lub hybrydowo, wykorzystując naszą platformę WELLBAY.

Poznaj Wellbay: platforma do zarządzania wellbeingiem hybrydowym  

Pobierz darmowy ebook

5 Pomysłów Na Wellbeing Dla Pracowników Fizycznych