Chcesz porozmawiać?
Zostaw swój telefon – oddzwonimy.

strona główna > blog > Prodialog na Forum Meet Benefit, kwiecień 2021

Prodialog na Forum Meet Benefit, kwiecień 2021

22-10-2021

Prodialog na Forum Meet Benefit 2021 o tym, jak skutecznie wdrażać i sprzedawać usługi wellbeingowe online. Nowe rozwiązania w nowej rzeczywistości.

Z Beatą Dyraga, prekursorką wellnessu korporacyjnego w Polsce spotkasz się już 14 kwietnia o godzinie 11:00. Po prelekcji będzie czas na pytania, a 15 kwietnia – po zapisach – szansa na spotkanie w formule „speed dating B2B” (siedem 15-minutowych spotkań prelegentki z reprezentantami firm). Liczymy na Twoją obecność.

To kolejne ważne wydarzenie dla praktyków HR, BHP i CEO, na którym nie zabraknie Prodialogu. W lutym gościliśmy na Forum Zdrowie Pracownika, prezentując m.in. nasze innowacyjne narzędzie: platformę do zarządzania wellbeingiem hybrydowym. Teraz czas na następny temat.

Hasłem przewodnim kwietniowego Meet Benefit jest „Poznaj zanim wdrożysz”, co doskonale koresponduje z naszymi działaniami. Nowa rzeczywistość wymaga bowiem nowych rozwiązań. Takich, które z jednej strony odpowiadają na potrzeby pracowników i biznesu, a z drugiej – pod względem technologicznym – nie są człowiekowi wilkiem, bo w obsłudze są intuicyjne, przejrzyste i proste.

Sytuacja jest alarmująca. Programy wellbeingowe to teraz kluczowy benefit.  Jak wdrażać dziś programy? Głównie online, ale to nie oznacza tylko i wyłącznie kilku webinarów. Online to nie tylko kanał przekazu, który w myśl „kopiuj – wklej” można przenieść w miejsce indywidualnych spotkań. Skuteczny i angażujący program wellbeingowy to odpowiednia strategia, formy zajęć i treści dostosowane do potrzeb ludzi i możliwości ich percepcji, odpowiednia komunikacja wewnętrzna w kreowaniu grup leaderskich i ambasadorskich.

Zobacz case: wellbeing online w AstraZeneca

14 kwietnia o 11:00 dowiesz się, jakie usługi, programy i strategie online wdrażać, poznasz ich skuteczność wyrażoną w konkretnych liczbach, zobaczysz, że wellbeing online jest równie skuteczny jak offline.

15 kwietnia przeznaczony jest na „speed dating B2B” (siedem 15-minutowych spotkań prelegentki z reprezentantami działów HR, BHP, CEO). Jeśli chcesz się porozmawiać z Beatą Dyraga, dołącz do wydarzenia i zapisz się na spotkanie.

Dołącz do wydarzenia: zarejestruj się

Prodialog na Forum Meet Benefit, prelekcja Beaty Dyraga pt. „Jak dziś skutecznie wdrażać i sprzedawać usługi wellbeingowe online – nowe rozwiązania w nowej rzeczywistości”. Zapraszamy 🙂

Uwaga! Każdy uczestnik Forum Meet Benefit otrzyma od nas zaproszenie na krótkie spotkanie online + bezpłatne demo naszej platformy wellbeingowej. A może chcesz je poznać już teraz? Jeśli tak, napisz do nas: biuro@prodialog.pl

Powiązane wpisy

Prodialog na Forum Zdrowie Pracownika, luty 2021

Prodialog na Forum Zdrowie Pracownika: liderzy wellbeingu

Dni Zdrowia – nowa oferta dla firm, 2015

Pobierz darmowy ebook

5 Pomysłów Na Wellbeing Dla Pracowników Fizycznych