Chcesz porozmawiać?
Zostaw swój telefon – oddzwonimy.

strona główna > blog > Prodialog na Wtorkowych Spotkaniach Biznesowych 2012

Prodialog na Wtorkowych Spotkaniach Biznesowych 2012

20-10-2021

PRODIALOG gościł na XXIX edycji Wtorkowych Spotkań Biznesowych organizowanych przez Akademię Doradcy.

„Asertywność w biznesie – czyli jak komunikować się, aby obydwie strony wygrywały” to temat wykładu, który poprowadziła przez Beatę Dyraga.

Spotkanie odbyło się 16.10.2012 roku w Warszawie.

Temat okazał się jak zawsze bardzo aktualny i cieszył się dużym zainteresowaniem. Beata Dyraga postawiła nacisk na kilka obszarów asertywności w biznesie:

Asertywność managera/podwładnego, w zespole, w komunikacji z trudnym klientem, reklamacje – biuro obsługi niezadowolonego klienta, sekretariat niedoskonały – od bierności po agresję, asertywność: od emocji do zachowań, korzyści z postawy asertywnej w biznesie i na co dzień.

Spotkanie miało charakter warsztatowy. Tak obrana formuła wniosła wiele ciekawych aspektów i doświadczeń. Sala wypełniona była do ostatniego miejsca z kilkoma dostawkami. Niezwykła energia mówcy i ponad dwudziestu osób zaangażowanych w dyskusję.

Asertywność w biznesie opiera się na poszanowaniu wszystkich stron relacji. Można to zrobić realizując strategię win-win – mówiła Beata Dyraga

Słuchacze po wykładzie długo zostali na spotkaniu networkingowym, na którym dzielili się wrażeniami i o potrzebie rozszerzenia tematyki. Wiele osób nawiązało biznesowe relacje na przyszłość.

Każdy kto przyprowadzi ze sobą dodatkową osobę otrzyma 20% zniżki na kurs „Asertywność od środka” i 20% zniżki na kolejny wybrany przez siebie kurs/warsztat z pakietu szkoleń i warsztatów PRODIALOGU oraz gwarancję miejsca.

Beata Dyraga jest prezeską Grupy Prodialog, a także prekursorką i ekspertką wellbeingu firmowego w Polsce. Od 2002 r. buduje kompleksowe programy corporate wellness i wspiera HR jako konsultantka strategiczna i merytoryczna. W 2021 roku założyła Szkołę Wellbeingu w Organizacji.

Pobierz darmowy ebook

5 Pomysłów Na Wellbeing Dla Pracowników Fizycznych