Chcesz porozmawiać?
Zostaw swój telefon – oddzwonimy.

strona główna > blog > Rynek benefitów. Prodialog na konferencji Digital (R)Evolution

Rynek benefitów. Prodialog na konferencji Digital (R)Evolution

22-10-2021

Wellbeing na tu i teraz – czy to dobry czas żeby wdrożyć go do swojej firmy? Jakie to przyniesie korzyści dla organizacji jutra? Jak zmieni się rynek benefitów po pandemii?

Rynek benefitów dynamiczne się zmienia, więc powyższe pytania często pojawiają się podczas rozmów. Wychodząc naprzeciw potrzebom i niosąc odpowiedzi – Beata Dyraga – prekursorka wellbeingu w Polsce została zaproszona do wykładu na konferencji ONLINE, która odbędzie się już 5 czerwca 2020 o godzinie 14:45.

Za organizacje odpowiedzialny jest ManageUP. Całość przedsięwzięcia odbywa się pod hasłem „DIGITAL (R)EVOLUTION”. Możliwość dołączenia – pod linkiem.

O czym więc będzie wykład, że zapraszamy Cię serdecznie do jego wysłuchania?

O najważniejszych potrzebach pracowników na tu i teraz. O zmieniającym się rynku benefitów, o procesowych sposobach na wdrożenie rozwiązań wellbeingowych, które zastosowane tu i teraz podniosą morale pracowników. Przygotują zarówno ich, jak i całe organizacje do mądrego i kreatywnego przejścia przez zmianę. Nie tylko w czasach pandemii.

Będzie też kilka słów, o tym jak kadra managerska skorzysta na wdrożeniu tego typu rozwiązaniach i jak wpłynie to na efektywność oraz solidarność zespołów w całej organizacji.

Serdecznie zapraszamy 🙂

Zobacz też: zaprojektowane dla wellbeingu

Pobierz darmowy ebook

5 Pomysłów Na Wellbeing Dla Pracowników Fizycznych