Chcesz porozmawiać?
Zostaw swój telefon – oddzwonimy.

strona główna > w mediach > Kluczowe wyzwania HR 2022 – zdrowie, benefity

Kluczowe wyzwania HR 2022 – zdrowie, benefity

13-01-2022

Kluczowe wyzwania HR 2022, czyli z czym będą się mierzyć firmy i zespoły? Na to pytanie odpowiedziało 29 ekspertów, w tym Beata Dyraga z Prodialogu.

Jakie będą kluczowe wyzwania HR 2022? Z czym będą się mierzyć firmy oraz pracownicy, i jaką rolę odegrają zespoły HR i BHP?

Na to pytanie odpowiedziało 29 specjalistów z obszaru zdrowia i benefitów dla serwisu stronakadry.pl. Wśród zaproszonych do współtworzenia artykułu znalazła się też nasza ekspertka.

Chroniczne zmęczenie, wypalenie zawodowe, szeroko pojęta profilaktyka zdrowia oraz benefity dobierane tak, aby w sposób realny odpowiadały na potrzeby ludzi. Organizacje będą musiały zadbać o ludzi – w tym również o kadrę zarządzającą – na poziomie holistycznym.

Eksperci są zgodni co do tego, że kończy się czas działań z doskoku, a zaczyna era strategicznego podejścia do wellbeingu. Co to oznacza z kolei dla zespołów HR i BHP? Wyłoni się potrzeba ich dokształcenia w zakresie budowania skutecznych programów wellbeingowych.

(…) wiele raportów wskazuje jasno, że już za kilka lat zawody takie, jak wellbeing expert na stałe wpiszą się w struktury organizacji. Zainteresowanie naszą szkołą wellbeingu w organizacji jest dowodem na to, że zespoły HR i BHP już teraz widzą potrzebę nauczenia się, jak zarządzać programami wellbeingowymi. – mówiła Beata Dyraga.

Czytaj całość: eksperci o wyzwaniach

Interesuje Cię ten temat? Jeśli tak, zobacz co oferujemy w ramach SZKOŁY WELLBEINGU W ORGANIZACJI.

Pobierz darmowy ebook

5 Pomysłów Na Wellbeing Dla Pracowników Fizycznych