Chcesz porozmawiać?
Zostaw swój telefon – oddzwonimy.

nasz zespół

Jesteśmy profesjonalistami, którzy w pracę wkładają serce.

Beata Dyraga - prekursorka wellbeingu firmowego w Polsce.

Beata Dyraga

Założycielka i prezeska Grupy Prodialog. Prekursorka i ekspertka wellbeingu firmowego w Polsce. Trenerka psychologii biznesu, coach, nauczycielka świadomego rozwoju.

Beata Dyraga

Katarzyna Wrzos - doświadczona dietetyczka, koordynatorka ds. projektów w firmie Prodialog

Katarzyna Wrzos

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie (kierunek: psychodietetyka), doświadczona koordynatorka ds. projektów.

Katarzyna Wrzos

Barbara Basińska prowadzi Szkołę dla Rodziców, grupę wsparcia dla rodzin niewydolnych wychowawczo

Barbara Basińska

Trenerka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, coach, absolwentka Systemowej Terapii Rodzin oraz Psychologicznego Warsztatu Grupowego (IPSiR UW), mediatorka sądowa.

Barbara Basińska

Katarzyna Czepnik - magister fizjoterapii, instruktorka fitness, aktywna promotorka profilaktyki zdrowotnej z blisko 20-letnim stażem

Katarzyna Czepnik

Magister fizjoterapii, instruktorka fitness, aktywna promotorka profilaktyki zdrowotnej z blisko 20-letnim stażem. Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących pracy z ciałem.

Katarzyna Czepnik

Radosław Wajler

Z wykształcenia magister ekonomii w zakresie finansów i bankowości, ukończył studia podyplomowe z pedagogiki i psychologii klinicznej.

Radosław Wajler

Julia Dadej

Dyplomowany Trener Biznesu, Master Reiss Motivation Profile®, praktykiem metody RTZ oraz Time Line Therapy®, certyfikowany praktyk Krikpatrick a®

Julia Dadej

Edyta Madej - trenerka umiejętności poznawczych ze specjalizacją w obszarze psychologii pamięci i twórczości.

Edyta Madej

Trenerka umiejętności poznawczych ze specjalizacją w obszarze psychologii pamięci i twórczości. Moderatorka Désigne Thinking i mediatorka wiedzy (Knowledge PillsMetodology).…

Edyta Madej

Ewa Maksymowska - psycholożka kliniczna i rodzinna, specjalizująca się w sytuacjach trudnych i skomplikowanych

Ewa Maksymowska

Rekomendowana trenerka z listy Trenerów II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. realizuje szkolenia dla z obszaru interwencji kryzysowej i umiejętności…

Ewa Maksymowska

Mikolaj Pindelski, dr hab nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu.

Mikołaj Pindelski

Dr hab. nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu z wieloletnim doświadczeniem w praktyce biznesowej i trenerskiej.

Mikołaj Pindelski

Rafał Brodowski

Z wykształcenia jest politologiem, absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, ukończył także podyplomowe studia Psychologia Klienta.

Rafał Brodowski

ta Harwyluk - szkoleniowiec, praktyk mindfulness i wykładowca akademicki.

Aneta Hawryluk

Certyfikowana coach z międzynarodową akredytacją VCC potwierdzoną certyfikatem ACSTH wydanym przez Ministry of Coaching. Szkoleniowiec, praktyk mindfulness i wykładowca…

Aneta Hawryluk

Marta Basińska, trenerka w Grupie Prodialog z doświadczeniem w pracy w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego

Marta Basińska

Psycholożka, socjolożka, coach i trenerka z doświadczeniem w pracy w hospicjum oraz w Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego, pracując z żołnierzami wracającymi z misji…

Marta Basińska

Anna Selwakowska – Domańska

Trener biznesu i zarządzania, certyfikowany trener – facylitator Management 3.0, akredytowany konsultant Insights Discovery® oraz Cubiks.

Anna Selwakowska – Domańska

Piotr Szlązak

Trener kompetencji menedżerskich, motywacji obsługi klienta i sprzedaży z długim i bogatym doświadczeniem.

Piotr Szlązak

Sebastian Zowada - fizjoterapeuta, szkoleniowiec w firmie Prodialog

Sebastian Zowada

Fizjoterapeuta z 17-letnim stażem pracy. Zajmuje się przede wszystkim terapią indywidualną z pacjentem w podejściu holistycznym.

Sebastian Zowada

Adam Moszyński

Trener, Coach, Konsultant Lean management, specjalizujący się w standaryzowaniu pracy, projektowaniu wskaźników do pomiaru efektywności produkcji.

Adam Moszyński

Joanna Sajko jest psychologiem, coachem, ekspertek ds. zaawansowanej komunikacji

Joanna Sajko

Certyfikowana coach ogólnoświatowej organizacji International Coaching Federation, posiada akredytację ACC International Coaching Federation, trenerka zaawansowanej komunikacji.…

Joanna Sajko

Anna Krasucka - doradczyni żywieniowa, dietetyczka TCM. Absolwentka

Anna Krasucka

Doradczyni żywieniowa, dietetyczka TCM, absolwentka "Dietetyki Leczniczej" u Iny Diolosa, sygnowanej przez niemiecko – francuski Avicenna Instytut.

Anna Krasucka

Tomasz Derewońko jest trenerem w firmie Prodialog, specjalizującym się w coachingu biznesowym, menedżerskim i holistycznym

Tomasz Derewońko

Specjalizuje się w coachingu biznesowym, menedżerskim i holistycznym. Od blisko 20 lat związany z branżą HR. Manager zespołów HR i zespołów Learning & Development.

Tomasz Derewońko

Adam Chowański jest dyplomowanym kreatorem wizerunku

Adam Chowański

Dyplomowany kreator wizerunku. Absolwent Professional School of Style oraz prestiżowych kursów Fashion Project, wykładowca w Wyższej Szkole VIAMODA.

Adam Chowański

Eliza Kupidurska to autorka szkoleń z zakresu prawidłowego odżywiania

Eliza Kupidurska

Autorka szkoleń z zakresu prawidłowego odżywiania, absolwentka studiów podyplomowych „Poradnictwo dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka” w Instytucie Żywności i…

Eliza Kupidurska

Urszula Leiss specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zespołowego rozwiązywania trudności metodą Action Learning

Urszula Leiss

Coach, mentorka. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zespołowego rozwiązywania trudności metodą Action Learning, zapobiegania manipulacjom w miejscu pracy i komunikacji.

Urszula Leiss

Tomasz Chyrchel jest coachem, trenerem, kierownikiem projektów metodyki PRINCE 2 Practitioner

Tomasz Chyrchel

Certyfikowany kierownik projektów metodyki PRINCE 2 Practitioner. Trener, coach, psycholog twórczości ze specjalizacją z zarządzania zasobami ludzkimi.

Tomasz Chyrchel

Paulina Bernatek jest szkoleniowcem umiejętności miękkich i instruktorką fitness, specjalizująca się w szczególności w profilaktyce kręgosłupa

Paulina Bernatek

Certyfikowana Coach Coach U Inc., psycholog, szkoleniowiec umiejętności miękkich, instruktorka fitness, specjalizująca się w szczególności w profilaktyce kręgosłupa.

Paulina Bernatek

dr Łukasz Marciniak - doktor nauk społecznych, coach systemowy.

Łukasz Marciniak

Doktor nauk społecznych, coach systemowy, konsultant zarządzania, współautor bestsellera „Coaching. Zbiór narzędzi wspierania rozwoju” (Wolters Kluwer 2012, wyd. II…

Łukasz Marciniak

Kamil Michalski, absolwent fizjoterapii na Politechnice Opolskiej.

Kamil Michalski

Absolwent fizjoterapii na Politechnice Opolskiej. Prowadzi praktykę związaną z masażem relaksacyjnym, fizjoterapią i zajęciami gimnastyczno - korekcyjnymi.

Kamil Michalski

Aurelia Szokal to certyfikowana nauczycielka uważności dla dzieci i młodzieży metodą Eline Snel (c) “Uwaga, to działa!”.

Aurelia Szokal-Egierd

Certyfikowana Trenerka Biznesu i Trenerka Mindfulness.  Szkoli z zakresu efektywnej i empatycznej komunikacji, zwiększania odporności psychicznej, redukcji stresu i dobrostanu.

Aurelia Szokal-Egierd

Teresa Spitulska, doświadczona masażystka. Dla firmy Prodialog prowadzi warsztaty z jogi twarzy i inne

Teresa Spitulska

Dyplomowana masażystka. Specjalizuje się w Manualnej Terapii Twarzy – Facemodeling, Japońskim Liftingu Twarzy metodą Kobido, masażu Gua Sha i Jodze Twarzy.

Teresa Spitulska

Pobierz darmowy ebook

5 Pomysłów Na Wellbeing Dla Pracowników Fizycznych